![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dbriggs | |
![]() |
Film Freak - 504 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2008
Location: Silver Spring, Maryland, USA
|
|
Bio: Towson TV/Film Student
| |

| 98 T10 | The Protector (2005) - Oct 05, 2008 |
| 95 T9 | Peter Pan (1953) - Oct 05, 2008 |
| 86 T4 | Vampire Hunter D (2000) - Oct 05, 2008 |
| 90 T6 | Ghost in the Shell (1995) - Oct 05, 2008 |
| 90 T6 | Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Oct 05, 2008 |
| 91 T7 | A Bug's Life (1998) - Oct 05, 2008 |
| 88 T5 | The Little Mermaid (1989) - Oct 05, 2008 |
| 94 T8 | Wasabi (2001) - Oct 05, 2008 |
| 94 T8 | Lords of Dogtown (2005) - Oct 05, 2008 |
| 76 T2 | The Devil's Rejects (2005) - Oct 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,049,000 Movie Rankings and Counting... |