![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dbspin | |
![]() |
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2012
Location: Ireland
|

| 85 | Martha Marcy May Marlene (2011) - Apr 13, 2012 |
| 75 | Happiness (1998) - Apr 13, 2012 |
| 40 | American History X (1998) - Mar 23, 2012 |
| 75 | This Is England (2006) - Feb 18, 2012 |
| 85 | Damsels in Distress (2011) - Feb 18, 2012 |
| 60 | Jacob's Ladder (1990) - Feb 14, 2012 |
| 50 | George Harrison: Living in the Material World (2011) - Feb 14, 2012 |
| 10 | Angels in America (2003) - Feb 14, 2012 |
| 85 | Delicatessen (1991) - Feb 14, 2012 |
| 68 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |