![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dbt | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2006
Location: Czech Republic
|
| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Anything Else (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |