![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dbulstra | |
![]() |
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2011
Location: USA
|

| 80 | The Rescuers (1977) - Oct 30, 2011 |
| 90 | Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Oct 30, 2011 |
| 60 | Charlie's Angels (2000) - Oct 30, 2011 |
| 80 | Die Another Day (2002) - Oct 30, 2011 |
| 20 | The Opposite of Sex (1998) - Oct 30, 2011 |
| 80 | Downfall (2004) - Oct 30, 2011 |
| 85 | The Queen (2006) - Oct 30, 2011 |
| 65 | The Bone Collector (1999) - Oct 30, 2011 |
| 75 | Run Lola Run (1998) - Oct 30, 2011 |
| 80 | An Education (2009) - Oct 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |