![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dcarlino | |
![]() |
Movie Buff - 276 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2011
Location: USA
|

| 77 | Bridesmaids (2011) - May 27, 2012 |
| 91 | The Prestige (2006) - May 27, 2012 |
| 59 | Battleship (2012) - May 27, 2012 |
| 84 | Moneyball (2011) - May 27, 2012 |
| 83 | Taken (2009) - Apr 06, 2012 |
| 87 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Apr 01, 2012 |
| 83 | The Hunger Games (2012) - Apr 01, 2012 |
| 84 | Taxi Driver (1976) - Apr 01, 2012 |
| 91 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 18, 2012 |
| 85 | Milk (2008) - Jan 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |