Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dcede001
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2011
Location: USA
Recent Rankings
90 City of God (2003) - Jul 23, 2011
80 There Will Be Blood (2007) - Jul 23, 2011
90 Children of Men (2006) - Jul 23, 2011
70 The Matrix (1999) - Jul 23, 2011
96 The Lives of Others (2006) - Jul 23, 2011
80 Gladiator (2000) - Jul 23, 2011
90 Ocean's Eleven (2001) - Jul 23, 2011
5 The Flintstones (1994) - Jul 23, 2011
88 Brokeback Mountain (2005) - Jul 23, 2011
5 Anaconda (1997) - Jul 23, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dcede001. Why not go rank more films, then come back and check it out again?