![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dchase1 | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2010
Location: GA, USA
|

| 89 | The Exorcist (1973) - Feb 11, 2010 |
| 82 | Where the Wild Things Are (2009) - Feb 11, 2010 |
| 96 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Feb 10, 2010 |
| 95 | Ginger Snaps (2000) - Feb 10, 2010 |
| 93 | Grande école (2004) - Feb 10, 2010 |
| 91 | Mermaids (1990) - Feb 10, 2010 |
| 93 | Spider-Man (2002) - Feb 10, 2010 |
| 91 | Bridget Jones's Diary (2001) - Feb 10, 2010 |
| 92 | Being John Malkovich (1999) - Feb 10, 2010 |
| 92 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Feb 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |