![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dckaraca | |
![]() |
Film Freak - 534 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2011
Location: Izmir, Turkey
|

| 85 | Talk to Her (2002) - Aug 23, 2011 |
| 70 | The Adjustment Bureau (2011) - Aug 23, 2011 |
| 65 | The Last Kiss (2006) - Aug 23, 2011 |
| 80 | Spirited Away (2002) - Aug 16, 2011 |
| 70 | Ip Man (2008) - Jul 18, 2011 |
| 75 | Maverick (1994) - Jun 24, 2011 |
| 65 | Bad Boys (1995) - Jun 24, 2011 |
| 60 | The Cell (2000) - Jun 24, 2011 |
| 80 | Never Let Me Go (2010) - May 01, 2011 |
| 90 | One Man Band (2005) - Feb 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |