![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dd05brad | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2008
Location: Canada
|

| 95 | Finding Nemo (2003) - Feb 26, 2008 |
| 80 | Sin City (2005) - Feb 26, 2008 |
| 90 | Gattaca (1997) - Feb 26, 2008 |
| 80 | Corpse Bride (2005) - Feb 26, 2008 |
| 70 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Feb 26, 2008 |
| 40 | Batman Forever (1995) - Feb 26, 2008 |
| 75 | The Devil Wears Prada (2006) - Feb 26, 2008 |
| 90 | 3:10 to Yuma (2007) - Feb 26, 2008 |
| 40 | Dreamcatcher (2003) - Feb 26, 2008 |
| 75 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Feb 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |