![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ddantas | |
![]() |
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | In the Mood for Love (2000) - Dec 21, 2009 |
| 84 | Days of Being Wild (1990) - Dec 21, 2009 |
| 80 | Barry Lyndon (1975) - Dec 21, 2009 |
| 75 | The Man from Earth (2007) - Dec 07, 2009 |
| 85 | The Godfather (1972) - Dec 07, 2009 |
| 75 | The Blind Swordsman: Zatoichi (2003) - Dec 07, 2009 |
| 85 | Watchmen (2009) - Dec 07, 2009 |
| 80 | First Blood (1982) - Dec 07, 2009 |
| 70 | Rose Red (2002) - Dec 07, 2009 |
| 80 | American Splendor (2003) - Dec 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |