![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ddavis11 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: USA
|

| 90 | Gallipoli (1981) - Nov 20, 2010 |
| 87 | The Incredibles (2004) - Nov 15, 2010 |
| 87 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Nov 15, 2010 |
| 80 | The Matrix (1999) - Nov 15, 2010 |
| 15 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Nov 15, 2010 |
| 0 | Mulholland Drive (2001) - Nov 15, 2010 |
| 95 | Amélie (2001) - Nov 15, 2010 |
| 50 | Brüno (2009) - Nov 15, 2010 |
| 87 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 15, 2010 |
| 94 | The Lion King (1994) - Nov 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |