![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dddddd1225 | |
![]() |
Cinema Addict - 1114 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 65 T4 | View from the Top (2003) - Jun 02, 2011 |
| 60 T3 | Rookie of the Year (1993) - Jun 02, 2011 |
| 75 T8 | Generation Kill (2008) - Jun 02, 2011 |
| 65 T4 | A Bug's Life (1998) - Jun 02, 2011 |
| 80 T10 | Observe and Report (2009) - Jun 02, 2011 |
| 55 T2 | Death Proof (2007) - Jun 02, 2011 |
| 75 T8 | Suicide Kings (1997) - Jun 02, 2011 |
| 65 T4 | The Dirty Dozen (1967) - Jun 02, 2011 |
| 55 T2 | Gosford Park (2001) - Jun 02, 2011 |
| 65 T4 | It Takes Two (1995) - Jun 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,047,000 Movie Rankings and Counting... |