![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dddila | |
![]() |
Cinema Addict - 1383 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2012
Location: istanbul, Turkey
|

| 50 T1 | Something Borrowed (2011) - Apr 17, 2013 |
| 60 T2 | Sweet Home Alabama (2002) - Apr 12, 2013 |
| 40 T1 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012) - Apr 12, 2013 |
| 64 T3 | Seeking a Friend for the End of the World (2012) - Apr 12, 2013 |
| 72 T7 | Looper (2012) - Apr 01, 2013 |
| 50 T1 | Kettle of Fish (2006) - Apr 01, 2013 |
| 88 T10 | The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Apr 01, 2013 |
| 50 T1 | Mirror Mirror (2012) - Mar 19, 2013 |
| 60 T2 | Inkheart (2008) - Mar 17, 2013 |
| 55 T1 | Sister Act (1992) - Mar 17, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,047,000 Movie Rankings and Counting... |