Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ddex
Movie Buff - 211 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: ankara, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Hersey cok guzel olacak (1998) - Jan 18, 2009
70 xXx (2002) - Jan 18, 2009
75 Space Jam (1996) - Jan 18, 2009
55 Shrek (2001) - Jan 18, 2009
77 V for Vendetta (2006) - Jan 18, 2009
75 Wild Wild West (1999) - Jan 18, 2009
80 Life Is Beautiful (1997) - Jan 18, 2009
80 Babam Ve Oglum (2005) - Jan 18, 2009
77 Beowulf (2007) - Jan 18, 2009
77 Bruce Almighty (2003) - Jan 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ddex. Why not go rank more films, then come back and check it out again?