![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ddiggler946 | |
![]() |
Movie Buff - 390 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: Los Angeles, CA, USA, USA
|

| 94 | The Conversation (1974) - Nov 07, 2007 |
| 90 | Rope (1948) - Nov 07, 2007 |
| 65 | Repulsion (1965) - Nov 07, 2007 |
| 88 | The Exorcist (1973) - Oct 17, 2007 |
| 89 | It Happened One Night (1934) - Oct 17, 2007 |
| 97 | In America (2002) - Oct 17, 2007 |
| 94 | Liar Liar (1997) - Oct 17, 2007 |
| 86 | Super Size Me (2004) - Oct 17, 2007 |
| 92 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Oct 17, 2007 |
| 65 | The Ringer (2005) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |