![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ddj | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: Moscow, Russia
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Out of Africa (1985) - Oct 17, 2009 |
| 70 | Sexmission (1984) - Oct 17, 2009 |
| 10 | Sleepy Hollow (1999) - Oct 17, 2009 |
| 15 | Taxi 2 (2000) - Oct 17, 2009 |
| 70 | Il Signor Robinson, mostruosa storia d'amore e d'avventure (1976) - Oct 17, 2009 |
| 40 | War and Peace (1956) - Oct 17, 2009 |
| 60 | Gone with the Wind (1939) - Oct 17, 2009 |
| 55 | The Thorn Birds (1983) - Oct 17, 2009 |
| 30 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 17, 2009 |
| 30 | The Terminator (1984) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |