![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
deadweight | |
![]() |
Movie Buff - 355 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Anniversary Party (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |