![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
deanne | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|

| 90 | Hitch (2005) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Pink Panther (2006) - Aug 13, 2007 |
| 56 | Shanghai Knights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Dirty Dancing (1987) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Garfield (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Herbie: Fully Loaded (2005) - Aug 13, 2007 |
| 71 | 13 Going on 30 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Just Like Heaven (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The Princess Diaries (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |