Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
deathcomp
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2010
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
95 District 9 (2009) - Dec 28, 2010
60 The Forgotten (2004) - Dec 28, 2010
75 The Time Machine (2002) - Dec 28, 2010
70 War of the Worlds (2005) - Dec 28, 2010
60 2012 (2009) - Dec 28, 2010
90 The Fountain (2006) - Dec 28, 2010
95 Inception (2010) - Dec 28, 2010
90 28 Days Later (2002) - Dec 28, 2010
80 28 Weeks Later... (2007) - Dec 28, 2010
85 Idiocracy (2006) - Dec 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with deathcomp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?