debau

debau
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2012
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 72% Judgment at Nuremberg (1961) - Rated 24 Dec 2012
83 49% Kick-Ass (2010) - Rated 23 Dec 2012
88 89% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 23 Dec 2012
88 89% Open Your Eyes (1997) - Rated 23 Dec 2012
86 72% The Killing Fields (1984) - Rated 23 Dec 2012
86 72% Brick (2005) - Rated 23 Dec 2012
87 81% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 23 Dec 2012
87 81% Hot Fuzz (2007) - Rated 23 Dec 2012
86 72% Zodiac (2007) - Rated 23 Dec 2012
85 63% Avatar (2009) - Rated 23 Dec 2012