debbie13410

debbie13410
Movie Buff - 198 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 33% The Terminal (2004) - Rated 09 Nov 2013
75 45% The Graduate (1967) - Rated 09 Nov 2013
95 93% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 09 Nov 2013
60 22% Along Came Polly (2004) - Rated 09 Nov 2013
95 93% The Notebook (2004) - Rated 09 Nov 2013
90 83% Top Gun (1986) - Rated 09 Nov 2013
60 22% Shallow Hal (2001) - Rated 09 Nov 2013
80 59% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 09 Nov 2013
1% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 09 Nov 2013
75 45% Flashdance (1983) - Rated 09 Nov 2013