![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
decadentto | |
![]() |
Movie Buff - 400 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: Germany
|

| 10 | Meet the Parents (2000) - Jan 08, 2009 |
| 65 | Psycho (1998) - Jan 08, 2009 |
| 30 | The American President (1995) - Jan 08, 2009 |
| 65 | Solaris (2002) - Jan 08, 2009 |
| 10 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 08, 2009 |
| 65 | Ray (2004) - Jan 08, 2009 |
| 85 | Wolf Creek (2005) - Jan 08, 2009 |
| 85 | Enemy at the Gates (2001) - Jan 08, 2009 |
| 30 | Gone in 60 Seconds (2000) - Jan 08, 2009 |
| 10 | The Cable Guy (1996) - Jan 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |