![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
decemvre | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2009
Location: Romania
|

| 98 | Star Trek: First Contact (1996) - Dec 27, 2009 |
| 99 | Star Trek (2009) - Dec 27, 2009 |
| 62 | Man on Fire (2004) - Dec 27, 2009 |
| 24 | Napoleon Dynamite (2004) - Dec 27, 2009 |
| 75 | The Grudge (2004) - Dec 27, 2009 |
| 22 | The Chronicles of Riddick (2004) - Dec 27, 2009 |
| 32 | Van Wilder (2002) - Dec 27, 2009 |
| 17 | White Chicks (2004) - Dec 27, 2009 |
| 30 | The Passion of the Christ (2004) - Dec 27, 2009 |
| 54 | Road Trip (2000) - Dec 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |