![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dedlikeoscar | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 86 | The Ringer (2005) - Sep 20, 2010 |
| 93 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 20, 2010 |
| 97 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 20, 2010 |
| 94 | Death to Smoochy (2002) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Fight Club (1999) - Sep 20, 2010 |
| 91 | Throw Momma from the Train (1987) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Julie & Julia (2009) - Sep 20, 2010 |
| 92 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |