![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dee | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2006
Location: USA
|
| 100 | Halloween (1978) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Stroszek (1977) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Heart of Glass (1976) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Commando (1985) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Stepfather II (1989) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Burbs (1989) - Aug 13, 2007 |
| 94 | The Goonies (1985) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Death Wish (1974) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Last Picture Show (1971) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |