![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
deegilbert | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2010
Location: Guadalajara, Jalisco, Mexico
|
|
Bio: I would have loved to do film studies.
| |

| 5 | Wild Strawberries (1957) - Sep 09, 2010 |
| 5 | Ikiru (1952) - Sep 09, 2010 |
| 5 | For a Few Dollars More (1965) - Sep 09, 2010 |
| 5 | A Fistful of Dollars (1964) - Sep 09, 2010 |
| 5 | Once Upon a Time in the West (1968) - Sep 09, 2010 |
| 0 | Black Knight (2001) - Sep 09, 2010 |
| 0 | Little Nicky (2000) - Sep 09, 2010 |
| 1 | Happy Gilmore (1996) - Sep 09, 2010 |
| 0 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Sep 09, 2010 |
| 0 | The Waterboy (1998) - Sep 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |