Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
defnekar
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2008
Location: Istanbul, Nisantasi, Turkey
Recent Rankings
88 Short Cuts (1993) - Oct 16, 2008
80 Ratatouille (2007) - Oct 16, 2008
80 Aile serefi (1976) - Oct 14, 2008
86 Fight Club (1999) - Oct 14, 2008
87 Clouds of May (1999) - Oct 14, 2008
85 American History X (1998) - Oct 14, 2008
84 The Dark Knight (2008) - Oct 14, 2008
86 La Haine (1995) - Oct 14, 2008
85 Secrets & Lies (1996) - Oct 14, 2008
85 Empire of the Sun (1987) - Oct 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with defnekar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?