dejvid22

dejvid22
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2012
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 66% Adaptation. (2002) - Rated 23 Jun 2012
91 50% 3-Iron (2004) - Rated 22 Jun 2012
95 83% Himalaya with Michael Palin (2004) - Rated 22 Jun 2012
95 83% Being John Malkovich (1999) - Rated 22 Jun 2012
94 73% Amadeus (1984) - Rated 22 Jun 2012
94 73% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 22 Jun 2012
91 50% Goodfellas (1990) - Rated 22 Jun 2012
99 98% Akira (1988) - Rated 22 Jun 2012
88 16% Dolls (2002) - Rated 22 Jun 2012
92 59% Pusher II: With Blood on My Hands (2004) - Rated 22 Jun 2012