delikafka

delikafka
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 73% The Last Samurai (2003) - Rated 30 Sep 2013
78 51% The Hangover (2009) - Rated 30 Sep 2013
30 4% Stop! Or My Mom Will Shoot (1992) - Rated 30 Sep 2013
79 57% Reservoir Dogs (1992) - Rated 30 Sep 2013
45 9% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 30 Sep 2013
75 40% King Kong (2005) - Rated 30 Sep 2013
100 98% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 30 Sep 2013
74 34% Fargo (1996) - Rated 30 Sep 2013
83 76% Oldboy (2003) - Rated 01 Nov 2012
35 6% Hostel (2005) - Rated 01 Nov 2012