![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
delimacedo | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2011
Location: Sorocaba, SP, Brazil
|
|
Bio: :}
| |

| 75 | Just My Luck (2006) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Stardust (2007) - Jul 17, 2011 |
| 90 | October Sky (1999) - Jul 17, 2011 |
| 100 | Good Will Hunting (1997) - Jul 17, 2011 |
| 75 | Léon: The Professional (1994) - Jul 17, 2011 |
| 85 | Star Trek (2009) - Jul 17, 2011 |
| 100 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 17, 2011 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 17, 2011 |
| 100 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jul 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |