delrey

delrey
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 30 Sep 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

33% Looper (2012) - Rated 06 Oct 2012
50 56% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 03 Oct 2012
20 40% Priest (2011) - Rated 02 Oct 2012
16% The Three Musketeers (2011) - Rated 02 Oct 2012
55 61% Puss in Boots (2011) - Rated 02 Oct 2012
90 99% Anonymous (2011) - Rated 02 Oct 2012
75 87% 13 Assassins (2010) - Rated 02 Oct 2012
16% Immortals (2011) - Rated 02 Oct 2012
70 80% Hobo with a Shotgun (2011) - Rated 02 Oct 2012
16% Conan the Barbarian (2011) - Rated 02 Oct 2012