![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dencarl | |
![]() |
Movie Buff - 442 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Peterborough, Ontario, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Jul 19, 2009 |
| 73 | Road Trip (2000) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Something's Gotta Give (2003) - Jul 19, 2009 |
| 74 | Lethal Weapon (1987) - Jul 19, 2009 |
| 75 | Apollo 13 (1995) - Jul 19, 2009 |
| 74 | Lethal Weapon 4 (1998) - Jul 19, 2009 |
| 71 | Predator (1987) - Jul 19, 2009 |
| 73 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jul 19, 2009 |
| 78 | Babel (2006) - Jul 19, 2009 |
| 72 | Mission: Impossible 2 (2000) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |