![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
denisgoodwin | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Newton, MA, USA
|

| 95 | The Matrix (1999) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Starship Troopers (1997) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 19, 2010 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Terminator (1984) - Sep 19, 2010 |
| 70 | The Matrix Revolutions (2003) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Sep 19, 2010 |
| 99 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 19, 2010 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 19, 2010 |
| 50 | Waterworld (1995) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |