![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
derek | |
![]() |
Film Freak - 808 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 25 | Year One (2009) - Nov 10, 2010 |
| 80 | Stranger Than Paradise (1984) - Nov 10, 2010 |
| 60 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 10, 2010 |
| 75 | Terminator Salvation (2009) - Nov 10, 2010 |
| 50 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Apr 19, 2010 |
| 75 | Hard Boiled (1992) - Apr 19, 2010 |
| 45 | The Passion of Joan of Arc (1928) - Apr 19, 2010 |
| 65 | Saw (2004) - Apr 19, 2010 |
| 70 | GoldenEye (1995) - Apr 19, 2010 |
| 85 | Apocalypse Now Redux (2001) - Apr 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |