![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
derekisdman | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2010
Location: USA
|

| 85 | Persona (1966) - Aug 03, 2010 |
| 100 | Blue Velvet (1986) - Aug 03, 2010 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Aug 03, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 03, 2010 |
| 73 | Animal House (1978) - Aug 03, 2010 |
| 82 | Un Chien Andalou (1929) - Aug 03, 2010 |
| 70 | Lord of War (2005) - Aug 03, 2010 |
| 72 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 03, 2010 |
| 75 | Donnie Darko (2001) - Aug 03, 2010 |
| 65 | The Wizard of Oz (1939) - Aug 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |