deresker

deresker
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2012
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 83% Indie Game: The Movie (2012) - Rated 31 Oct 2012
95 54% Paranormal Activity 4 (2012) - Rated 31 Oct 2012
80 14% Chronicle (2012) - Rated 31 Oct 2012
80 14% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 31 Oct 2012
90 35% Men in Black III (2012) - Rated 31 Oct 2012
95 54% Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Rated 31 Oct 2012
95 54% The Raven (2012) - Rated 31 Oct 2012
95 54% The Grey (2012) - Rated 02 May 2012
95 54% From Paris with Love (2010) - Rated 17 Apr 2012
98 64% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 17 Apr 2012