![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
derfel | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Australia
|

| 70 | Dune (1984) - Sep 21, 2010 |
| 75 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Sep 21, 2010 |
| 48 | City of Ember (2008) - Sep 21, 2010 |
| 75 | Casino Royale (2006) - Sep 21, 2010 |
| 35 | What Women Want (2000) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 21, 2010 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Spirited Away (2002) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Blade Runner (1982) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |