![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dernando | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2009
Location: Canada
|

| 99 | Fight Club (1999) - Oct 04, 2009 |
| 99 | Snatch (2000) - Oct 04, 2009 |
| 96 | Pulp Fiction (1994) - Oct 04, 2009 |
| 99 | Apocalypse Now Redux (2001) - Oct 04, 2009 |
| 97 | Apocalypse Now (1979) - Oct 04, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Oct 04, 2009 |
| 82 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Oct 04, 2009 |
| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Oct 04, 2009 |
| 78 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Oct 04, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Oct 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |