Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
derp
Film Freak - 518 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2009
Location: derp, derp, USA
Bio: I have really good opinions on movies. I am an amateur excellent movie critic and my opinions on movies are widely lauded as correct.
Recent Rankings
60 Hell Comes to Frogtown (1987) - Mar 06, 2011
100 I'm Gonna Git You Sucka (1988) - Mar 06, 2011
80 Rambo III (1988) - Mar 06, 2011
100 Scarface (1983) - Mar 06, 2011
100 Creepshow (1982) - Mar 06, 2011
40 Nightbreed (1990) - Feb 10, 2011
100 Naked Lunch (1991) - Feb 10, 2011
80 Crash (1996) - Feb 10, 2011
100 Cemetery Man (1994) - Feb 10, 2011
100 A Simple Plan (1998) - Feb 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with derp. Why not go rank more films, then come back and check it out again?