![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
derringdo | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2006
Location: Canada
|

| 90 | The Departed (2006) - Oct 12, 2008 |
| 100 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 13, 2007 |
| 85 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | My Sassy Girl (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Better Luck Tomorrow (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Lord of War (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Die Hard (1988) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Top Gun (1986) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |