desertdaisy

desertdaisy
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: Pakistan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30% Romeo + Juliet (1996) - Rated 13 Mar 2012
30% Notting Hill (1999) - Rated 13 Mar 2012
82% House of Flying Daggers (2004) - Rated 13 Mar 2012
30% True Lies (1994) - Rated 13 Mar 2012
60% What Women Want (2000) - Rated 13 Mar 2012
97% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Mar 2012
7% Elizabethtown (2005) - Rated 13 Mar 2012
82% Forrest Gump (1994) - Rated 13 Mar 2012
60% The Bourne Identity (2002) - Rated 13 Mar 2012
30% The Aviator (2004) - Rated 13 Mar 2012