![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
desqpio | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2010
Location: Turkey
|

| 85 | Shutter Island (2010) - Oct 10, 2010 |
| 70 | Jonah Hex (2010) - Oct 09, 2010 |
| 80 | The Girl Who Played with Fire (2010) - Oct 03, 2010 |
| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Sep 29, 2010 |
| 80 | The Omega Man (1971) - Sep 26, 2010 |
| 70 | The Experiment (2010) - Sep 24, 2010 |
| 80 | Into the Wild (2007) - Sep 17, 2010 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Sep 17, 2010 |
| 90 | Dark City (1998) - Sep 17, 2010 |
| 70 | Frailty (2001) - Sep 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |