detelina

detelina
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2006
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 50% Solaris (1972) - Rated 14 Aug 2007
100 78% Head-On (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 39% How High (2001) - Rated 14 Aug 2007
11 13% Moulin Rouge! (2001) - Rated 14 Aug 2007
100 78% Amarcord (1973) - Rated 14 Aug 2007
77 18% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 14 Aug 2007
100 78% Being John Malkovich (1999) - Rated 14 Aug 2007
100 78% Equilibrium (2002) - Rated 14 Aug 2007
90 39% Stalker (1979) - Rated 14 Aug 2007
92 55% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 14 Aug 2007