![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
detmer14 | |
![]() |
Movie Buff - 481 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2007
Location: USA
|

| 70 | The Mothman Prophecies (2002) - Dec 26, 2011 |
| 90 | A Christmas Carol (2009) - Dec 11, 2010 |
| 70 | Cold Mountain (2003) - Dec 11, 2010 |
| 80 | The Missing (2003) - Dec 11, 2010 |
| 85 | Date Night (2010) - Nov 19, 2010 |
| 90 | Matchstick Men (2003) - Nov 07, 2010 |
| 65 | Daredevil (2003) - Nov 07, 2010 |
| 80 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Nov 07, 2010 |
| 45 | Donnie Darko (2001) - Nov 07, 2010 |
| 100 | Dead Man Walking (1995) - Nov 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |