![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
deuscide | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2009
Location: Stanford, CA, USA
|

| 95 | Avatar (2009) - Dec 28, 2009 |
| 75 | Jumanji (1995) - Aug 31, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 31, 2009 |
| 90 | Galaxy Quest (1999) - Aug 31, 2009 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 31, 2009 |
| 60 | Cruel Intentions (1999) - Aug 31, 2009 |
| 80 | The Simpsons Movie (2007) - Aug 31, 2009 |
| 40 | Charlie Wilson's War (2007) - Aug 31, 2009 |
| 100 | V for Vendetta (2006) - Aug 31, 2009 |
| 75 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |