![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
deveair | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | Panic Room (2002) - Jan 30, 2009 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Jan 30, 2009 |
| 80 | Species (1995) - Jan 30, 2009 |
| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 30, 2009 |
| 90 | A Time to Kill (1996) - Jan 30, 2009 |
| 99 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 30, 2009 |
| 90 | The Lion King (1994) - Jan 30, 2009 |
| 95 | Ben-Hur (1959) - Jan 30, 2009 |
| 90 | The Terminator (1984) - Jan 30, 2009 |
| 95 | American Beauty (1999) - Jan 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |