![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
devincrowley | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2008
Location: West Orange, NJ, USA
|

| 75 | A Mighty Heart (2007) - Feb 18, 2008 |
| 2 | Belly (1998) - Feb 18, 2008 |
| 98 | On the Waterfront (1954) - Feb 18, 2008 |
| 99 | Cool Hand Luke (1967) - Feb 18, 2008 |
| 99 | Braveheart (1995) - Feb 18, 2008 |
| 97 | Saving Private Ryan (1998) - Feb 18, 2008 |
| 5 | Tea with Mussolini (1999) - Feb 18, 2008 |
| 95 | Legends of the Fall (1994) - Feb 18, 2008 |
| 94 | Donnie Brasco (1997) - Feb 18, 2008 |
| 95 | Wall Street (1987) - Feb 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |