![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
devitapulp | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2010
Location: São Paulo, SP, Brazil
|

| 40 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Mar 27, 2010 |
| 50 | Traffic (2000) - Mar 27, 2010 |
| 40 | Erin Brockovich (2000) - Mar 27, 2010 |
| 90 | Talk to Her (2002) - Mar 27, 2010 |
| 75 | BURN-E (2008) - Mar 27, 2010 |
| 80 | Once Upon a Time in the West (1968) - Mar 27, 2010 |
| 50 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Mar 27, 2010 |
| 60 | Knocked Up (2007) - Mar 27, 2010 |
| 95 | The Wizard of Oz (1939) - Mar 27, 2010 |
| 75 | Vertigo (1958) - Mar 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |