![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dex | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Canada
|
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Sep 21, 2010 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Sep 21, 2010 |
| 90 | Howl's Moving Castle (2004) - Sep 21, 2010 |
| 80 | A Knight's Tale (2001) - Sep 21, 2010 |
| 65 | Legally Blonde (2001) - Sep 21, 2010 |
| 85 | Seven (1995) - Sep 21, 2010 |
| 85 | Casino Royale (2006) - Sep 21, 2010 |
| 75 | Mission: Impossible (1996) - Sep 21, 2010 |
| 70 | The Polar Express (2004) - Sep 21, 2010 |
| 80 | Horton Hears a Who! (2008) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |