Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
df9
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2011
Location: Canada
Recent Rankings
85 Willow (1988) - Dec 10, 2011
85 Casino (1995) - Dec 10, 2011
90 Lost in Translation (2003) - Dec 10, 2011
88 Brothers (2009) - Dec 09, 2011
75 Winter's Bone (2010) - Dec 09, 2011
90 Napoleon Dynamite (2004) - Dec 09, 2011
60 The Whole Nine Yards (2000) - Dec 09, 2011
75 Nothing But the Truth (2008) - Dec 09, 2011
70 Stone (2010) - Dec 09, 2011
88 The Aviator (2004) - Dec 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with df9. Why not go rank more films, then come back and check it out again?